ОВДП/Bonds
Управління цінними паперами
Індивідуальний підхід: пропонуємо самостійно обрати типову чи індивідуальну стратегію управління активами, враховуючи Ваші інвестиційні вподобання.
Надійний партнер: надаємо доступ до унікального переліку інвестиційних послуг завдяки розширеній ліцензії з управління цінними паперами. Докладно звітуємо про стан Вашого інвестиційного портфеля.
Прибутковість: забезпечуємо баланс дохідності та рівня ризику в залежності від обраних Вами інструментів.
Цікаві можливості: реалізуємо низку стратегій та фінансових інструментів, недоступних при інших формах інвестування
Актуальність рішень: адаптуємо інвестиційні стратегії відповідно до поточної ринкової кон'юнктури, Ваших вподобань і вимог
Чому клієнти передають активи в управління ТАСКОМБАНКУ?
Клієнти передають активи в управління ТАСКОМБАНКУ на певний термін для подальшого керування ними в інтересах клієнта. Право власності на передані активи залишається у клієнта.
Приватні й корпоративні клієнти можуть ефективніше розміщувати тимчасово вільні грошові кошти на фондовому ринку разом з ТАСКОМБАНКОМ.
Управителі ТАСКОМБАНКУ спрощують процеси, пов'язані із самостійним розміщенням активів на фондовому ринку, в тому числі, розробку і реалізацію оптимальної інвестиційної стратегії з урахуванням оптимального рівня ризику.
Народні, місцеві депутати та інші посадові особи зазначені у Законі "Про запобігання корупції" (стаття 36) , протягом 60 днів після призначення на посаду, зобов'язані передати в управління іншій особі належні їм акції та корпоративні права. ТАСКОМБАНК гарантує підтримку та експертну допомогу з управління цінними паперами, щодо дотримання вимог законодавства.
Як почати інвестувати?
1
Укладання договору Індивідуальний Договір про управління укладається на умовах, відповідно до обраної Вами стратегії. Ви володієте окремим портфелем цінних паперів, що формується з оптимальних варіантів інвестування ТАСКОМБАНКОМ
2
Управління портфелем ТАСКОМБАНК управляє портфелем клієнта, аналізуючи ситуацію на фінансових ринках відповідно до обраної стратегії. Наша мета - зростання вартості активів портфеля.
3
Фінансовий результат Ви маєте можливість відстежувати динаміку активів та контролювати фінансовий результат.
На що звернути увагу обираючи стратегію?
Тип стратегії та структура портфеля визначають рівень ризику та розмір потенційного доходу. Вони повинні відповідати Вашим інвестиційним цілям і відношенням до ризику.
Термін дії стратегії, рекомендований ТАСКОМБАНКОМ, повинен укладатися у Ваш інвестиційний горизонт (період інвестування та мету)
Умови стратегії визначаються такими параметрами: мінімальна сума інвестування (2 000 000 грн); кваліфікації управителя; принцип формування доходу, можливість отримання проміжного доходу, часткового вилучення коштів або здійснення додаткових інвестицій.
Підберіть стратегію інвестування
Стратегії
Усі стратегії реалізуються через корпоративні венчурні фонди (ЗНВКІФ) під управлінням партнерської компанії з управління активами (КУА).
РАНТЬЄ
Стратегія Рантьє – передбачає створення портфелю із корпоративних облігацій високонадійних емітентів - облігацій клієнтів ТАСКОМБАНК і ОВДП, щоб знизити ризик ринкової волатильності та мати можливість отримати прогнозований дохід. Стратегія управління передбачає можливість отримання регулярних виплат процентного доходу у вигляді грошових коштів на Ваш поточний рахунок в Банку.
ПАРТНЕР
Стратегія Партнер – надає ексклюзивну можливість для інвесторів на вітчизняному ринку цінних паперів інвестувати в широкий сегмент перспективних і високодохідних проектів партнерів ТАСКОМБАНКУ.
MIX
MIX стратегія - включає розробку персонального плану інвестування, заснованого на особистих цілях, відношенні до ризику, очікуваному доході та майбутніх потребах у грошах. У цій стратегії будуть враховані усі Ваші потреби і плани.
Тип стратегії за ризиком Консервативна стратегія Стратегія з помірним ризиком Індивідуальна
Валюта стратегії Гривня Гривня Долар/Євро/Гривня
Мінімальна сума Від 2 млн грн Від 2 млн грн Від 2 млн грн
Рекомендований строк інвестування Від 1 року Від 1 року Від 1 року
Додаткове інвестування Так Так Так
Дивіденди Так Так Персональний графік
Орієнтована дохідність до 19% до 22% В залежності від портфеля
Комісія за управління 0,75% Індивідуальний тариф від 0,5%
Премія за успіх 20% Індивідуальний тариф 20%
Можливі об'єкти інвестування:
Акції
Державні облігації України
Акції корпоративного інвестиційного фонду
Облігації міжнародних фінансових організацій
Інвестиційні сертифікати
Облігації фонду гарантування вкладів фізичних осіб
Облігації підприємств
Іпотечні облігації
Облігації місцевих позик
Інші фінансові інструменти
Авторизуйтеся у персональному кабінеті, щоб:
  • Отримати повну інформацію щодо існуючих проєктів, ставок та умов інвестування;
  • Сформувати та надіслати заявку інвестиційним банкірам;
  • Відслідковувати статус діючіих проєктів, залишки на власному рахунку у цінних паперах.